В одном пенале 2 карандашама, а в другом на 3 больше. Сколько всего кисточек в пеналах? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Бутаков Елисей.
2+(2*3)=2+6=8 - карандашей
Сколько кисточек я не знаю
Отвечает Гончаров Андрей.

Відповідь:

0

Покрокове пояснення:

якщо ти маєш на увазі скільки карандашей тоді таке рівняння:

2+2+3=7(карандашей)

а в умові про кисточек нічого не сказано тоді чисто теоретично їх там 0!