Навколо трикутника АВС описано коло з центром в точці О причому АС=5 ОВ=6 знайти периметр


Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Ира.

Ответ: 17 см

Пошаговое объяснение:

Дано : O - центр кола описаного навколо трикутника ABC;

OB = 6 см; AC = 5 см

Знайти : Paoc

Роз-ня :

1)Проведемо радіуси AO і OC.

2)Трикутник AOC - рівнобедрений (AO=OC)

3)Paoc = AO + OC + AC = 6 + 6 +5 = 17 см