12. Город має форму прямокутника, довжина якого 25 м, а ширина — 20 м. Цибулею засаджено2/5 площі

городу, а решту відведено підогірки. Яку площу займають огірки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Иваненко Тёма.

Ответ:

300 м²

Пошаговое объяснение:

25•20=500(м²)

1-2/5=3/5

500•3/5=300 (м²)

Отвечает Нефёдов Максим.

Ответ:

1) 25*20=500м2 - площа городу;

2) 500*(2/5)=200м2 - засаджено цибулею;

3) 500-200=300м2 -площу займають огірки.

Пошаговое объяснение: