Вiд двох пристаней вiдстань мiж якимм 504км одночасно Вирушили на зустрiч один одному два катири .

Швидкiсть одного з них 65км/год iншого 61км/год.Через скiльки Годин катири зустрiнулися​

Ответы на вопрос

Отвечает Тремаскин Никита.

1) 65+61=126 - спільна швидкість

2) 504/126=4 год

Отвечает Афанасьев Даник.

Ответ

504:(65+61)=504:126=4 години

Пошаговое объяснение: