iз двох мiст вiдстань мiж якими 234 км назустрiч один одному виехали велосипедист та

мотоциклiст.Швидкiсть мотоциклiста 60км/год а швидкiсть велосипедиста становить 30% вiд швидкостi мотоциклiста .Через скiльки годин вони зустрiнутся!)

Ответы на вопрос

Отвечает Чепкасов Денис.

Ответ:

3 годин

Пошаговое объяснение:

30% = 0.30

60 x 0.30 = 18

60 + 18 = 78

234 : 78 = 3 годин

Отвечает Дейлид Мария.

Ответ:

Через 3 часа они встретятся.

Пошаговое объяснение:

S= 234 км

v1 = 60км/ч

v2 = ?, 30% от __\

t=?

60÷100×30=18км/ч - v2

v сбл.= v1+v2

t= S÷v

60+18=78км/ч - v сблмнения

234÷78= 3 ч - встретятся