Решите уравнение 5,9х - 5,21=9 47/50


Ответы на вопрос

Отвечает Чижов Валерий.

Відповідь:

х = 303/118

Покрокове пояснення:

5,9х - 5,21 = 497/50

5,9 х = 497/50+5,21

5,9 х = 497/50 + 521/100

5,9 х = 303/20

розділити обидві частини рівняння на 5,9

х = 303/118

х = 2  67/118

х = 2,5678