Два потяги вийшли назустріч один одному в різний час із двох станцій, відстань між якими дорівнює

750 км. Перший потяг проходить за годину 55 км, а другий - 60 км. Перший потяг пройшов 330 км і зустрівся з другим. На скільки годин перший потяг виїхав раніше, ніж другий?

Ответы на вопрос

Отвечает Малев Миша.

Ответ:

На 1 годину раніше

Пошаговое объяснение:

Перший потяг їхав:

330:55=6 годин

Другий: 750-330=420 км

420:60=7 годин

7-6=1 година

Если понравился ответ, выбери его “Лучшим ответом”

Отвечает Кириченко Максим.

Пояснення :

1) 330÷55=6 (год) - рухався перший потяг

2) 750-330=420 (км) - проїхав другий потяг

3) 420÷60=7 (год) - рухався другий потяг

4) 7-6=1 (год)

Відповідь :

Другий (!) потяг рухався на одну годину довше, ніж перший .