два поїзди вийшли назустріч один одному в різний час з двох станцій відстань між якими 750 км

швидкість першого 55 км/год а другого 60 км/год перший поїзд пройшов 330 км і зустрів першого на скільки годин один поїзд вийшов раніше іншогопомогите пожалуста очень срочно.

Ответы на вопрос

Отвечает Александров Миха.
330/55= 6 ч находился в пути один поезд
750-330= 420 км прошел другой поезд
420/60= 7 часов был в пути другой поезд
7-6 = на 1 час раньше вышел один поезд от другого - ответ на 1 час