1. знайдіть число якщо: 54% цього числа дорівнюють 81 280% цього числа дорівнюють 70 2. за 2 дні

продали 125кг яблук, причому за перший день продали 46% яблук. Скільки кг яблук продали за другий день? допоможіть виконати ці завданння!!!!!!!! будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Лодди Денис.

Ответ:№1 1)150

2)25

№2

67,5 кг яблук

Пошаговое объяснение: 81:54*100=150

70:280*100=25

100-46=54% -яблук продали за 2 день

Тоді 125:100*54=67,5кг