За 12 альбомів заплатили96грн скільки коштують 23 альбоми​


Ответы на вопрос

Отвечает Евдокимова Даша.

Ответ:

184 грн.

Пошаговое объяснение:

1)96:12=8(грн) коштує один альбом

2)8*23=184(грн) коштує 23 таких альбоми

Відповідь: 184 грн. коштує 23 альбоми

Отвечает Павлик Максим.

Ответ:

184грн

Пошаговое объяснение:

96/12=8

8*23=184