Сергій та Іван купили однакові книги й альбоми. Сергій за дві книги та три альбоми заплатив 260,8

грн, а Іван за одну книгу й дваальбоми - 156,4 грн. Скільки коштує одна книга та один альбом окремо?​

Ответы на вопрос

Отвечает Прогер Богдан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай  одна книга коштує - х гр, а один альбом- у гр. Складемо систему рівнянь:

{2х+3у=260,8

{х+2у=156,4  

Виразимо  через х

х=156,4-2у

Підставимо у перше рівняння

2*(156,4-2у)+3у= 260,8

312,8-4у+3у=260,8

-у= -52

у=52 гр коштує один альбом

х+2*52=156,4

х+104=156,4

х=  52,4 грн коштує одна книга