Вміст солі в розчині складає 32 проценти .Скільки кілограмів солі вміщається в 75 кг


Ответы на вопрос

Отвечает Майор Арнұр.

Пропорция: 75 кг раствора - 100%

                      х кг соли - 32%

х = 75 · 32 : 100 = 2400 : 100 = 24 кг - масса соли в растворе.

Или так:

75 · 0,32 = 24.

Вiдповiдь: 24 кг солi.