У трикутнику одна з його сторін дорівнює 28см а інша сторона ділиться точкою дотику,вписаного в

нього кола на відрізки 12см і 14см. Знайдіть периметр трикутника. Помогите плиз плиз плиз

Ответы на вопрос

Отвечает Ишманова Камила.

p = 80 см

AC = 28 см (14+14) см

AB = 12+14 см

BC = 12+14 см

Р= 12+14+12+14+14+14 = 80 см