в одному сувої 33 метри тканини, а в другому на 17 метрів більше. Скілько метрів тканини у двох

сувоях​

Ответы на вопрос

Отвечает Сатыбаев Нурдаулет.

Ответ:

1)33+17=50(м)-в 2 сувої

2)33+50=83(м)

Відповідь:83метри у двох сувоях