Моторний човен пройшов відстань між пристанями за течією річки за 1,5 години а Зворотній шлях за

дві години власна швидкість човна дорівнює 14 км за годину Знайдіть відстань між пристанями.

Ответы на вопрос

Отвечает Борода Карина.

x/(y+14)=1,5

x/(14-y)=2

14-y=x/2

14-y=0,5x

y=14-0,5x

x/(14-0,5x+14)=1,5

x/(28-0,5x)=1,5

x=(28-0,5x)*1,5

x=42-0,75x

x+0,75x=42

1,75x=42

x=42/1,75

x=24 км