Обчисли значення виразу 19-а якщо а =9


Ответы на вопрос

Отвечает Мороз Лиза.

Відповідь:

Якщо а=9,то у вираз замість а підставляєте дане число.

19-а=19-9=10

Покрокове пояснення: