Водній бочці було в 3 рази більше олії,ніж у другій.Коли з першої бочки продали 150л.олії,а в другу

додали 30л., в обох бочках олії стало порівну.Скільки олії було в кожній бочці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Цыбина Кристина.
3х -150 = х + 30
2х = 30 + 150
2х = 180
х = 180 : 2
х = 90

3х - 150 = (3*90) - 150 = 120
х + 30 = 90 + 30 = 120