В урні є 5 синіх 8 червоних і 12 білих однакового розміру кульки переміщують і навмання виймають

одну яка ймовірність того що виймана кулька буде білого кольору​

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Анастасия.

m = 12

n = 5 + 8 + 12 = 25

P = m/n = 12/25 - імовірність того, що навмання вибрана кулька буде білого кольору.