Складіть рівняння реакцій між такими речовинами: магній+кисень, фосфор(V)+кисень, CH4+кисень


Ответы на вопрос

Отвечает Щеповалова Маша.

Ответ:

2Mg + O2 = 2MgO

4P + 10O2 = 2P2O5

CH4 + 2O2 = CO2 + 2H2O