розвяжіть задачу : У першому ящику було 20 кілограм апельсинів, що становить 80% від маси тих, що

були в 2 ящику. Скільки кілограмів апельсинів було у двох ящиках разом

Ответы на вопрос

Отвечает Гесман Анастасия.

80% = 80/100 = 8/10 = 0,8 в десятичных дробях

1) 20 : 0,8 = 25 кг - во втором ящике;

2) 20 + 25 = 45 кг - в двух ящиках вместе.

Ответ: 45 кг апельсинов было в двух ящиках вместе.