2. У саду слив було в 3 рази менше, ніж вишень. Після того, як посадили 10 слив івирубили 14

вишень, дерев обох видів у садустало порівну. Скільки слив і скільки вишеньбуло в саду спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Галустян Элина.

Ответ:

36

Пошаговое объяснение:

вишен в 3 раза больше, чем слив и в тоже время на 24 штуки больше

24/2=12

12*3=36 - изначально было вишен

36/3=12 - изначально было слив

36-14=22 - стало вишен

12+10=22 - стало слив