Розвязати рівняння1,2(5х-2)=8-(10,4-6х)


Ответы на вопрос

Отвечает Супрун Арина.

Відповідь:

рівняння має безліч розвязків

Покрокове пояснення:

6х-2,4=8-10,4+6х

6х-6х=-2,4+2,4

0=0

рівняння має безліч розвязків