Спростіть вираз і знайдіть його значення: (7x – 4y) ·z – (5x + 4z) · y + (5y – 3z) ·x при x =

3,2; y = -2,5; z = -1,5.

Ответы на вопрос

Отвечает Арасланова Рената.

Ответ:

(7x – 4y) ·z – (5x + 4z) · y + (5y – 3z) ·x= 4xz-8yz, якщо x = 3,2; y = -2,5; z = -1,5, то: 4*3,5*-1,5-8*-2,5*-1,5=-21-30=-51

Пошаговое объяснение: