Знайди площу прямокутника якщо його ширина 7 см,а довжина у 5 разів більша е!


Ответы на вопрос

Отвечает Паніна Софія.

Ответ: 7·5=35(см)-довжина прямокутника

S=7·35=245(см) або 2 м 45 см

Пошаговое объяснение: