ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 16 см що становить 80 % довжини і 25% ширини знайди

об'єм прямокутного паралелепіпеда​

Ответы на вопрос

Отвечает Школина Даша.

Ответ:

Знаходимо висоту 16/80*100=20см

Довжина 16/25*100= 64

Об‘єм 16*20*64=20480 см кубічних

Пошаговое объяснение:

Отвечает Смоленцев Дима.

=====================================