Одна сторона прямокутної ділянки = 927 метрів, а друга 75м обчисли периметер та площу цієї ділянки


Ответы на вопрос

Отвечает Савранская Елизавета.

Ответ:

2004м, 69525м²

Пошаговое объяснение:

Ρ=(927+75)×2=2004(м)

S=927×75=69525(м²)