Даю 30 баллов за правильное ришение на першій полиці було у 5 разів більше книжок, ніж на другій.

Коли з першої полиці забрали 20 книг, а на другу поклали 12, то на обох полицях стало порівну книжокСкільки книжок було на кожній полці спочатку???​

Ответы на вопрос

Отвечает Лосев Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Покрокове пояснення:

Умова:

1 полиця - 2х -17

=

2 полиця - х +13

Розв*язання:

2х-17=х+13

2х-х=13+17

х=30

1 полиця- 60

2 полиця-30