З двох міст, відстань між якими 695 км, одночасно назустріч один одному виїхало два мотоцикли і

зустрілися через 5 годин. знайди швидкість 2 мотоцикла, якщо швидкість 1 дорівнює 68км/год.записати рівнняням.

Ответы на вопрос

Отвечает Свиридов Кирилл.

Ответ:

1)68×5=340км--проїхав 1 мотоцикліст

2)695-340=355км--проїхав 2 мотоцикліст

3)355÷5=71км/год-- швидкість 2 мотоцикліста

Відповідь:швидкість 2 мотоцикліста дорівнює 71 км/год