Планшет коштував 9735 грн. За акцією святкового дня ціна йього зменшилася на пяту частину. Скільки

грошей уторгував магазин за день, якщо було продано 43 поаншета?

Ответы на вопрос

Отвечает Чорній Віталій.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) знайдемо 1/5 частину

9735:5*1=1947 (грн.) знижка

9735-1947=7788 (грн.) ціна після знижки п'ятої частини

2)7788*43,=334884 (грн.) заробив магазин

Відповідь: 334884грн. заробив магазин за день.