Магазин першого дня продав половину шоколадок за акцією та ще 2 другого дня половину залишку та ще

3 шоколадки після цього в магазині залишилося 15 шоколадок за акцією скільки шоколадок за акцією було у магазині спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Мухамедьянова Даша.

Ответ:

72

Пошаговое объяснение:

  1. 15+3=18(ш.)
  2. 18+18=36(ш.)
  3. 36+36=72(ш.)

Відповідь:72 шоколадки за акцією було у магазині спочатку.