Скільки коренів має рівняння 1,2(5х–2)= 8 – (10,4 – 6х)


Ответы на вопрос

Отвечает Симдяшкин Данил.

Ответ:x∈R

Пошаговое объяснение:1.2(5x-2)=8-(10.4-6x)

6x-2.4=8-10.4+6x

6x-6x=-2.4+2.4

0=0

x∈R