Сторони основи прямої призми доівнюють 17 см, 16 см, 17 см Висота призми 15 см. Знайти повну

поверхню призми. Пожалуйстаа, очень срочнооо))))))

Ответы на вопрос

Отвечает Сабанчин Илья.

Ответ:

990

Пошаговое объяснение:

2 сторони однакові отже трикутник рівнобедрений

нехай AB=17, BC=17, CA=16

проведемо висоту ВК

АК=СА/2=8

за теоремою піфагора

BK^2=AB^2-AK^2

BK^2=289-64

BK^2=225

BK=15

Sabc=1/2BK*AC=1/2*16*15=120

Sбіч1=17*15=255

Sбіч2=17*15=255

Sбіч3=16*15=240

Sпов=2Sabc+Sбіч1+Sбіч2+Sбіч3=240+240+255+255=990