Відстань 120 км між двома пристаня и катер проплив за течією річки і повернувся назад. витративши

на весь шлях 9 год Швидкість течії річки 3 км, тод. Знайдіть власну швидкістькатора.Ваша відповідь​

Ответы на вопрос

Отвечает Ушакова Маша.

Ответ:средняя скорость 10 км

Пошаговое объяснение:

3×9=27

120-27=93

93÷9=10,3