У їдальні було 23кг100г картоплі. У перший день витратили 1/3 всієї картоплі а на другий день 3/4

решти. Скільки картоплі витратили за два дні ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кулов Максим.

Ответ:

23 кг100г=23100г

1)23100:3*1=7700 (г) картоплі витратили у перший день

2)23100-7700=15400(г) картоплі залишилося після першого дня

3)15400:4*3=11550(г) картоплі витратили за другий день

4)7700+11550=19250(г)=19 кг 250 г картоплі витратили за два дні

Відповідь: 19кг 250г картоплі витратили за два дні

Пошаговое объяснение: