Спростіть вираз -20+2m-m+16-3m і знайдіть його значення, якщо m=1/2


Ответы на вопрос

Отвечает Kout Paul.

Відповідь:

Спочатку записали приклад;

Потім ми призводимо до спільного знаменника множимо все на 2;

Потім додамо і виходить результат.

Покрокове пояснення:

-20+2*1/2-1/2+16-3*1/2=-40/2+4/2-1/2+16/2-6/2=-27/2=15.1/2