Якщо Віка йде до школи пішки а назад їде автобусом то всього на дорогу вона витрачаєт півтори

години. Якщо вона їде автобусом в обидва кінці то весь шлях займає в неї 30хв. Скільки часу витрачає Віка на дорогу якщо до школи і зі школи вона йде пішки?

Ответы на вопрос

Отвечает Суханова Ольга.

Відповідь:

30:2=15(хв) - автобусом в одну сторону

90-15=75(хв) - пішки в одну сторону

75*2=150(хв) - пішки вся дорога