Задача Кількість червоних кульок у коробці відносяться до кількості синіх як 7 :2. Скільки кульок у

коробці якщо синіх кульок на 75 шт менше ніж червоних ​

Ответы на вопрос

Отвечает Паробщук Макс.

Ответ:7-2=5 частей

Из условия ясно, что эти 5 частей равны 75 - узнаем одну часть

75/5=15 шариков

7*15=105 красных

2*15=30 синих

Пошаговое объяснение: