Автомобіль їхав 2 години зі швидкістю 72,6 км/год. 3 години - зі швидкістю 75 км/год. Знайти

середню швидкість автомобіля на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Кайыргедьдина Фариза.

Ответ:

74,04 км/ч

Пошаговое объяснение:

Средняя скорость автомобиля:

(2·72,6+3·75)/(2+3)=(145,2+225)/5=370,2/5=740,4/10=74,04 км/ч