Сторона паралелограма і проведена до неї висота дорівнюють від- повідно 16 см і 9 см. Знайдіть

сторону квадрата, рівновеликого даномупаралелограму.​

Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Кирилл.

Ответ:

S=a*h=16*9=144см..........