9. Знайдіть розв'язок системи2х - у = 1,х+у= 2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Романенко Алиса.

Ответ:

{2х-у=1

{х+у=2

2х-у+х+у=1+2

3х=3

х=1

1+у=2

у=2-1

у=1

Ответ:(1;1)