Допоможіть будь ласка розв'язати завдання. Розвяжи рівняння 1) Х + 13,72 = 18,1 2) ( х+ 3,2)×4 =

15,2 Знайти відсоток від числа: 1) 5% від 80 2). 90% від 320

Ответы на вопрос

Отвечает Абрамов Всеволод.

Ответ:

1)х+13,72=18,1

Х= 18,1-13,72

Х = 4 ,38

2) (х+3,2)×4=15,2

(Х+ 3,2) =15,2:4

Х+ 3,2 = 3,8

Х = 3,8-3,2

Х = 0,6

Пошаговое объяснение: