Побудуйте три прямокутники такі, щоб площа кожного дорівнювала 16 см2, а периметр першого – 16

см, другого – 20 см, третього – 34 см

Ответы на вопрос

Отвечает Муравьёв Константин.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Первый: 4х4см. 4+4+4+4=16

Второй: 2х8см. 2+8+2+8 = 20

Третий: 1х16см. 1+16+1+16 = 34

Отвечает Мутылина Саша.

Відповідь:

Покрокове пояснення: