2) 96. При якому значенні змінної рівність є правильною:1) (y – 59 792) + 12 397 = 47 594;2) 12

137 - (a - 15 142) = 8372?​

Ответы на вопрос

Отвечает Трунова Эля.

Ответ:

1) у = 94989

2) y = 11377

Пошаговое объяснение:

1) (y - 59792)+12397=47594

y - 59792 + 12397 = 47594

y = 47594 -12397 + 59792

y = 94989

2) 12137 - (a - 15142) = 8372

12137 + a - 15142 = 8372

a = 8372 - 12137 + 15142

a = 11377