Оля та Віка зібрали 54,3 кг ягід, причому Оля зібрала на 7,7 кг більше ніж Віка. Скільки кг ягід

зібрала кожна дівчина ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Височан Вікторія.

Вiка - х кг

Оля - х+7,7

х+х+7,7=54,3

2х+7,7=54,3

2х=54,3-7,7

2х=46,6

х= 23,3 кг собрала Вика

23,3+7,7= 31 кг собрала Оля

Отвечает Александрова Соня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х кг - собрала Вика

х+7,7 - собрала Оля

х+х+7,7=54,3

2х+7,7=54,3

2х=54,3-7,7

2х=46,6

х= 23,3 кг собрала Вика

23,3+7,7= 31 кг собрала Оля