У класі 30 учнів, 60% з яких - хлопці. Скільки у класі дівчат?


Ответы на вопрос

Отвечает Мамудов Рустем.
Решение:
Решаем пропорцией:
30=100%
x=40%
100x=1200
x=1200:100
x=12 девочек в классе.
Ответ: 12.
Отвечает Спас Ксюша.

60% - 0,6

30×0,6=18 мальчиков

30×(100%-60%) = 30×0,4=12 девочек

40%=0,4