Книжка має 400 сторінок. Михайлик прочитав 25% Скільки сторінок прочитав Михайлик?​


Ответы на вопрос

Отвечает Дуркова Виктория.

Ответ:

100 страниц

Пошаговое объяснение:

1) 400/100=4 (%) - ст.

2) 4*25=100 (ст) -прочитав михайлик