З двох сіл назустріч один одному виїхали виїхали 2 велосипедисти і зустрілися через 0.8

год.швидкість одного велосипедиста 18.3 км/год.Знайьи швидкість другого велосипедиста,Якщо відстань між селами 30.8 км.

Ответы на вопрос

Отвечает Бахтыгельдинова Аяжан.

Ответ:

Пошаговое 1) 18,3*0,8=14,64 км проїхав перший велосипедист

2)30,8-14,64=16,16 км проїхав другий велосипедист

3)16,16:0,8=20,2 км/час швидкість другого велосипедиста

Отвечает Иванова Вика.

Ответ:

1)0.8×18.3 14.64км-відстань першого велосипедиста

2)30.8-14.64=16.16км- відстань яку поїхав другий велосипедист

3)16.16÷0.8=20.2км/год - швидкість другого велосипедиста