Отметь равенства, которые являются тождествами: −z−k=−(z+k) z3−k3=(z−k)(z2+zk+k2) (8k)2=8k2

z5+z2=z5+2 zm⋅zn=zm+n 3(z−k)=3z−3k (zk)n=znkn

Ответы на вопрос

Отвечает Илюхин Даня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

−z−k=−(z+k)

3(z−k)=3z−3k

Отвечает Абрамов Дмитрий.

Відповідь:

1), 2), 6) - тотожності

Покрокове пояснення:

1) −z−k=−(z+k)  - тотожність,

коли винесемо знак " мінус " за дужки, то в дужках міняється знак на протилежний

2) z³−k³=(z−k)(z²+zk+k²)     - тотожність,

бо це формула скороченого множення "різниця кубів"

3) (8k)2=8k2  -   не тотожність,

бо виходить 64к²

4) z⁵+z²=z5+2  - не тотожність,

бо виходить z²(z³+1)

5) zm⋅zn=zm+n  - не тотожність,

бо виходить z²mn

6) 3(z−k)=3z−3k  - тотожність,

бо це  розкриття дужок і воно правильне

7) (zk)n=znkn -  не тотожність,

бо виходить zкn