Найдіть кутовий коефіцієнт дотичної проведеної до графіка функції y=x3-4х2+8х+9, х 0=-1


Ответы на вопрос

Отвечает Седых Саша.

Ответ:

k=tgα=y'(x)=3x^2 -8x+8

y'(x0)=y'(-)=3*(-1)^2-8*(-1)+8=3+8+8=19

Пошаговое объяснение: