3. Знайдіть Snарал, якщо висота = 7 см, а сторона, до якої проведеновисоту = 6 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Жумаханова Зере.

Відповідь:

Площа паралелограма дорівнює добутку довжин його сторони і опущеної на цю сторону висоти.

S = a · h

S =7*6=42 см²